Maroko

"Pestrobarevná oáza chutí!"

icon

Maroko

Věděli jste, že dnes je běžnou marockou snídaní i francouzský croissant?

I toto je důkaz toho, jak historické vazby s jinými zeměmi a to především s francouzskou kuchyní ovlivňovaly místní tradice a kulturu. Nejsilnější vliv ovšem měly kočovné kmeny Berberů, které se považují za jedny z původních obyvatel dnešního Maroka. Jejich kuchařské postupy a zvyky se dochovaly dodnes. Národní jídlo Tažín, servírované ve stejnojmenné nádobě, má velké množství různých podob a chutí podávané tradičně s kuskusem a arabským chlebem. Pochoutkou jsou i marocké sladkosti a v horkém počasí osvěží slazený horký mátový čaj – dokud nezkusíte, těžko uvěříte.

Vychutnejte si neobvyklé kombinace Maroka s Taste and Travel!


CO VÁS ČEKÁ...

Během Vašeho cestování touto nádhernou zemí severní Afriky objevíte unikátní kulturu berberských kmenů a zažijete neobvyklé kulinářské prožitky uprostřed pouště.

Navštívíte starobylé marocké pevnosti, romantické palmové háje a nejkrásnější pouštní duny. Prožijete noc v autentických luxusních stanech uprostřed pouště. Ochutnáte pravé marocké Tajine, které si pod vedením místních šéfkuchařů i sami připravíte. Podíváte se na největší marocké bazary s kořením a navštívíte proslulou marockou kulinářskou akademii, kde se seznámíte s tradičními marockými recepty, které jsou staré více než tisíc let.

Relaxovat budete v pouštním luxusním hotelu, který nabízí Hammam lázně a tradiční procedury.

Naše cesta po Maroku je unikátní kombinací poznávání tradičních kultur spojené s kulinářskými a gurmánskými zážitky, které evropskému návštěvníkovi nejvíce přiblíží atmosféru a historii této exotické země.Jste připraveni ochutnat kouzlo Severní Afriky?

Napište nám a my Vám pošleme detailní program s cenovou nabídkou.

icon icon icon icon icon

Cestovní agentura

Taste & Travel s.r.o.

Kodetka Vnitřní 91
373 71 Hlincová Hora

IČ: 04868307
DIČ: CZ04868307

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 24672


phone

+420 606 712 159

envelope

tie

Ing. David Šefl

Privacy Policy © 2024 Taste and Travel