Španělsko - Barcelona

"Ochutnáte nejen vynikající Jamón a Tapas"

icon

Španělsko - Barcelona

Věděli jste, že Španělsko je největší výrobce olivového oleje na světě?

Nejen pro svou velkou rozmanitost olivových olejů, ale i díky sušené šunce Jamón, vynikajícím sýrům a nekončícím výběrem Tapas je Španělsko rájem pro milovníky dobrého jídla. To vše souvisí s historií a polohou této jižanské země, neboť právě díky Pyrenejím byly dodnes zachovány tradiční postupy při vaření a španělská kuchyně nebyla ovlivňována zbytkem světa tolik jako ostatní země středomořské země.

Vychutnejte si španělskou vášeň s Taste & Travel!

CO VÁS ČEKÁ...

Během prodlouženého víkendu v Barceloně poznáme to nejlepší z katalánské kuchyně a to například při klidné projížďce na kole touto slavnou španělskou metropolí. Podíváme se do čtvrtí Ramblas, Eisample a budeme obdivovat i slavnou stavbu Sagrada Família.

Ochutnávka typických Tapas, šumivého vína Cava či návštěva tržiště Boqueria nám otevře kontrast barev a chutí celého Katalánska. Pravá katalánská kuchařská škola, kde si pod vedením šéfkuchaře připravíme tradiční španělský pokrm – Paella a k tomu ochutnáme velmi osvěžující nápoj Sangria, bude naším dalším nezapomenutelným zážitkem.

Dále zavítáme do nejznámější vinařské oblasti Pendés, kde navštívíme rodinné vinařství, jehož historie se traduje až od 19. století. Samozřejmě nebude chybět bohatá řízená degustace bílých i červených vín tohoto regionu.

Jako tečka za naším temperamentním programem bude večeře ve Flamenco Tablao El Cordobes, jenž patří po desetiletí k nejznámějším podnikům s vystoupením Flamenga.Jste připraveni ochutnat to nejlepší z katalánské kuchyně?

Napište nám a my Vám pošleme detailní program s cenovou nabídkou.

icon icon icon icon icon

Cestovní agentura

Taste & Travel s.r.o.

Kodetka Vnitřní 91
373 71 Hlincová Hora

IČ: 04868307
DIČ: CZ04868307

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 24672


phone

+420 606 712 159

envelope

tie

Ing. David Šefl

Privacy Policy © 2024 Taste and Travel