Turecko - plavba

"Ochutnejte více než jen KEBAB..."

icon

Turecko - plavba

Věděli jste, že turecká kuchyně je jedna z 10-ti nejlepších kuchyní světa?

Turecko bylo vstupní branou pro karavany cestující mezi Východem a Západem. Proto se Turecko stalo místem, kde se střetávaly různé světové kuchyně. Během osmanského období bylo mnoho tradičních pokrmů vylepšeno pro samotného sultána a také díky tomu vznikla jedna z nejlepších světových kuchyní. Najdete zde delikatesy, o kterých se Vám nezdá.

Vezmeme Vás na delikátní plavbu mořem chutí...

Objevte toto a mnoho dalšího s Taste and Travel!

CO VÁS ČEKÁ...

Kulinářské putování prožijete na jednom z nejkrásnějších míst pobřeží Egejského moře – Bodrumu.

Na palubě lodi objevíte nejen krásy místních ostrovů a ostrůvků, podmořský život a nádherné koupání, ale ochutnáte i tradiční kuchyni, kterou si budete moci pod vedením místních šéfkuchařů připravit.

Několikadenní plavba Vám představí ty nejkrásnější zákoutí Egejského moře. Nádherná, průzračná a tyrkysově zbarvená mořská voda na pobřeží Vám jistě vezme dech.

Během Vaší plavby se zastavíte v malebných vesničkách na pobřeží, kde budete moci ochutnat ty nejlepší mořské plody a zároveň objevit antické památky nebo relaxovat v bahenních lázních.

Posledních pár dnů tohoto gurmánského pobytu strávíte v krásném přístavním hotelu, zhlédnete různé památky Bodrumu a naučíte se připravovat ty nejlepší speciality místního regionu, které si vychutnáte se svými přáteli.Jste připraveni užít si tisíc a jednu chuť Egejské riviéry?

Napište nám a my Vám pošleme detailní program s cenovou nabídkou.

icon icon icon icon icon

Cestovní agentura

Taste & Travel s.r.o.

Kodetka Vnitřní 91
373 71 Hlincová Hora

IČ: 04868307
DIČ: CZ04868307

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 24672


phone

+420 606 712 159

envelope

tie

Ing. David Šefl

Privacy Policy © 2024 Taste and Travel