Portugalsko

"Ochutnáte to nejlepší portské na světě"

icon

Portugalsko

Věděli jste, že Portugalsko je největším konzumentem mořských plodů a ryb v západní Evropě a Mekkou výroby těch nejlepších vín na světě?

Podstata portugalské kuchyně spočívá sice v její jednoduchosti, avšak s použitím těch nejlepších vysoce kvalitních ingrediencí. Právě proto jsou portugalští kuchaři schopni dosáhnout fantasticky delikátních pokrmů.

Vydejte se s námi na dobrodružství plné chutí severního Portugalska. Navštivte a obdivujte s námi slavné portugalské vinice proslulé nejen portským vínem.

Zamilujete si Portugalsko s Taste & Travel!

CO VÁS ČEKÁ...

Po této, téměř týdenní cestě se budete moci nazvat opravdovými znalci portského vína a portugalské kuchyně.

Na úvod ochutnáme pochoutky z malebného regionu Minho, pro který jsou typické grilované vepřové Rojöes nebo steaky Posta r Barrosa.

Příležitost vyrobit si vlastní kukuřičný portugalský chléb Boa se nám naskytne přímo v národním parku Pendeda Gere, kde budeme mít společný piknik. Tato horská oblast Vás jistě nadchne svoji nádhernou přírodou, která patří  k posledním přírodním rájům Evropy.

V městečku Porto se ubytujeme v butikovém hotelu. V jeho sklepích se nachází rozsáhlá vinotéka různých druhů portského vína. Některá z nich ochutnáme během řízené degustace místním znalcem.

Lekce vaření, prohlídka UNESCO památek a večeře v rybářské čtvrti Porta budou jedny z dalších zážitků slunného Portugalska, stejně jako typický oběd a následná prohlídka dalších proslulých vinic s plavbou po řece údolím Douro.

Jako sladkou tečku na závěr si uvaříme tradiční portugalskou marmeládu z lokálních ingrediencí centrálního regionu Portugalska – Penela a nevynecháme ani lekci vaření tradičního pokrmu zmiňovaného regionu.Jste připraveni stát se znalci portugalské gastronomie.

Napište nám a my Vám zašleme podrobný program.

icon icon icon icon icon

Cestovní agentura

Taste & Travel s.r.o.

Kodetka Vnitřní 91
373 71 Hlincová Hora

IČ: 04868307
DIČ: CZ04868307

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 24672


phone

+420 606 712 159

envelope

tie

Ing. David Šefl

Privacy Policy © 2024 Taste and Travel