Španělsko - Madrid

"Ochutnáte nejen vynikající Jamón a Tapas"

icon

Španělsko - Madrid

Věděli jste, že Španělsko je největší výrobce olivového oleje na světě?

Nejen pro svou velkou rozmanitost olivových olejů, ale i díky sušené šunce Jamón, vynikajícím sýrům a nekončícím výběrem Tapas je Španělsko rájem pro milovníky dobrého jídla. To vše souvisí s historií a polohou této jižanské země, neboť právě díky Pyrenejím byly dodnes zachovány tradiční postupy při vaření a španělská kuchyně nebyla ovlivňována zbytkem světa tolik jako ostatní země středomořské země.

Vychutnejte si španělskou vášeň s Taste & Travel!

CO VÁS ČEKÁ...

Během prodlouženého víkendu v Madridu poznáme to nejlepší z andaluské kuchyně. Po panoramatické projížďce slavnou španělskou metropolí si uděláme krátkou klidnou procházku se zastávkou na večeři v malé místní restauraci zaměřené na pokrmy ze španělské rýže.

Ochutnávky španělské Cavy, tradičních Tapas, iberské šunky, španělských sýrů a olivového oleje nás budou doprovázet po celý další den, kdy se budeme procházet malebnými uličkami historické části Madridu a degustovat ve vybraných restauracích a hospůdkách.

Inovativním způsobem pojaté představení klasického flamenga se nám představí během báječné večeře v místní vyhlášené restauraci Las Carboneras.

Dalším nezapomenutelným zážitkem bude vlastnoruční vaření tradičního pokrmu - španělské Paelly či Tapas, které si připravíme jako oběd v jedné z kuchařských škol pod vedením tamního šéfkuchaře.

Jako tečku za naší gurmánskou cestou bude ochutnávka báječných vín tohoto regionu, ve sklepení soukromého vinařství poblíž vesničky Chinchon, jejíž architektura sahá až do 15. století.Jste připraveni ochutnat to nejlepší z oblasti Madridu?

Napište nám a my Vám pošleme detailní program s cenovou nabídkou.

icon icon icon icon icon

Cestovní agentura

Taste & Travel s.r.o.

Kodetka Vnitřní 91
373 71 Hlincová Hora

IČ: 04868307
DIČ: CZ04868307

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 24672


phone

+420 606 712 159

envelope

tie

Ing. David Šefl

Privacy Policy © 2024 Taste and Travel